Portale pracy

PRACA

Publiczne Służby Zatrudnienia
Centralna Baza Ofert Pracy - internetowy bank ofert pracy zgłaszanych do powiatowych urzędów pracy.

biurokarier.edu.pl
Serwis Akademickich Biur Karier zbierający oferty pracy dla studentów i absolwentów zarejestrowanych w Akademickich Biurach Karier

Absolvent.pl
To pierwszy w Polsce serwis rekrutacyjny dla studentów i absolwentów. W nowatorski sposób pomaga w znalezieniu pracy, praktyk i staży. Oprócz przeglądania ofert, można uczestniczyć w nieprzerwanym procesie rekrutacyjnym, gdzie to pracodawca Tobie składa propozycje. Wszystko anonimowo i dyskretnie – sam decydujesz, komu pokazać swoje dane osobowe.
Motto naszego serwisu to: daj się znaleźć!

MyJobSearch
Serwis z ofertami pracy zagranicznej

GazetaPraca.pl
Portal prezentuje profile pracodawców, oferty pracy wg kategorii pracy oraz województwa

careerJET.pl
Praca w Polsce i za granicą
Dla zarejestrowanych użytkowników system powiadomień o ofertach

HRK.pl
Portal Rynku Pracy HRK.PL działa od 2001 roku. Publikowane w nim materiały i oferty pracy kierowane są do studentów, specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla. Serwis prowadzą doświadczeni konsultanci, na co dzień związani z branżą human resources.

JOBMATCH
Platforma rekrutacyjna JOBMATCH, w ramach jednego zintegrowanego rozwiązania, oferuje Małym i Średnim Przedsiębiorstwom unikalny i kompleksowy zestaw funkcjonalności, które umożliwiają zarządzanie procesem rekrutacji od zamieszczania ofert pracy, przez definiowanie wymagań dla kandydatów, zarządzanie kandydatami aż do finalizacji procesu rekrutacji.

Jobs.pl
Internetowy Serwis Pracy istniejący od 1998 roku. Codziennie w portalu pojawia się kilka tysięcy ofert pracy. Firma kieruje swoje usługi do potencjalnych pracodawców, którzy za pośrednictwem portalu zatrudniają najlepszych pracowników oraz do wszystkich osób, które poszukują pracy.

jobpilot
Oferty pracy w kraju i za granicą

Kariera.com.pl
Kariera.com.pl to osobisty konsultant kariery. Indywidualne porady dot. tego jak napisać CV, gdzie szukać pracy i gdzie pracę znaleźć.

Pracuj.pl
Pracuj.pl jest najbardziej znanym polskim portalem rekrutacyjnym skierowanym do specjalistów i menedżerów.

Kariera.pl
Portal pracy i kariery. Łączymy pracowników i pracodawców oferując nowoczesne narzędzia rekrutacji i selekcji. Serwis Kariera.pl to obszerna baza CV, aktualne oferty pracy, poradniki, rankingi i raporty na temat rynku pracy.

Platforma Pracy Labour Ant
Platforma Pracy powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie w branży usług obsługi personalnej. Dzięki swojej aktywności oraz najwyższym standardom świadczonych usług staliśmy się godnym partnerem do współpracy dla krajowych i międzynarodowych firm.

dlaStudenta.pl
Praca w Toruniu

infoPraca
Internetowa giełda pracy. Serwis jest platformą udostępniającą najnowocześniejsze narzędzia rekrutacji online, świadcząc efektywną pomoc i wsparcie w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy pracodawcami i osobami poszukującymi pracy.

Metropraca.pl
Ogłoszenia o pracę. Najnowsze oferty pracy z całej Polski we wszystkich kategoriach. Proste i szybkie dodawanie ogłoszeń. Łatwe wyszukiwanie ofert pracy.

Ale Praca
Oferty z ostatnich 24H - Oferty z ostatnich 7 dni - Praca za granicą - Praca dla niepełnosprawnych - Praca zdalna - Aktualnie rekrutują

praca.pl
polski portal pracy

praca gratka.pl

monsterpolska.pl
Monster Worldwide Polska Sp. z o.o. jest częścią Monster, największego na świecie serwisu kariery. Na światową sieć Monster składają się lokalne strony w ponad 50 krajach. Naszym celem jest ułatwienie kontaktu prężnie rozwijającym się firmom z profesjonalistami. Prócz ofert pracy zarejestrowanm użytkownikom oferuje funkcję Moja historia aplikacji oraz możliwość prezentacji wirtualnego CV.

SZYBKOpraca.pl

eu-praca.pl
Praca i oferty pracy w Polsce oraz za granicą

DobraPraca.pl
Oferty pracy, Baza CV.
Bezpłatne zamieszczanie ofert pracy oraz CV

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia (SAZ)
Branżowa organizacja pracodawców od pięciu lat zrzeszająca agencje specjalizujące się w dostarczaniu wybranych usług HR

Europejski Portal Pracy Human Resources Center
Oferty pracy za granicą, forum pracodawców, artykuły i aktualności dotyczące pracy w Polsce i na świecie.

Praca Wita
Nowe ogloszenia - praca w Polsce i za granicą.

Oto Praca

  • Promowane
  • Najnowsze
  • Dla niepełnosprawnych
  • Zagraniczne
  • Profile zawodowe

Pracodawca.com

Nasza Praca
Oferty pracy za granicą

E-praca.com.pl

ABC praca.pl

Branża badawcza

zbadaj.to
Serwis pośrednictwa pracy dla branży badawczej, który pozwala na bezpłatne umieszczanie ofert pracy, staży a także daje możliwość prezentacji osób poszukujących pracy.

Finanse / bankowość

jobspot.pl
Praca w finansach

jobs4finanse.pl
Serwis branżowy jobs4finance.pl przeznaczony jest dla osób poszukujących pracy w finansach, pracy w banku.

Kariera w Finansach
Oferty pracy i szkoleń w branży finansowej

Sektor publiczny

Biuletyn Informacji Publicznej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
Wyszukiwanie ogłoszeń o wolnych stanowiskach w służbie cywilnej

Publiczni.pl
Serwis wspiera rozwój i ułatwia planowanie kariery urzędników

Poczta Polska
Jeżeli chcesz zostać pracownikiem Poczty Polskiej to wybierz region i sprawdź aktualne oferty pracy.

Handel / sprzedaż

Praca W Sprzedaży

jobs4sales.pl
Serwis branżowy jobs4sales.pl przeznaczony jest dla osób poszukujących pracy w sprzedaży. Prezentuje oferty pracy w sprzedaży we wszystkich możliwych specjalizacjach dla handlowców, przedstawicieli handlowych i nie tylko.

przedstawiciele.pl
Przedstawiciele.pl to sprawnie działający oraz stale i dynamicznie rozwijający się serwis ogłoszeń o pracę w branży HANDEL i SPRZEDAŻ. Obecnie współpracuje z nami wiele, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych korporacji, a katalog firm współpracujących stale poszerza się o nowe pozycje.

Sprzedawcy.pl
Oferty pracy w sprzedaży

Praca biurowa

Praca w Biurze

Dla lingwistów

LinguaJob.pl
Portal pracy dla specjalistów językowych

Energetyka

PRACA W ENERGETYCE.PL to serwis rekrutacyjny skierowany do specjalistów i menedżerów pracujących lub chcących pracować w branży energetycznej.

Celem portalu jest pomoc Pracodawcom i Kandydatom w rozwoju zawodowym, w dostępie do najnowszych informacji branżowych oraz w szybkiej rekrutacji przez internet.

Media


grapevinejobs
Portal ofert pracy dla specjalistów z branży mediów
Od momentu powstania w 2006r. nasz nacisk został położony na Jakość a nie Ilość. Publikujemy stosunkowo małą ilość dobrze zaprezentowanych i autentycznych ofert pracy - bez banerów reklamowych i innych z rozpraszającą zawartością.

Informatyka / IT

Pracownicy.IT
Serwis z ofertami pracy dla branży IT

KarieraIT.pl
Oferty pracy dla branży IT, główne działy: Administrowanie systemem i siecią, Bazy Danych / Hurtownia danych, Bezpieczenstwo / Systemy / Sieci, Wdrozenia / Wsparcie / Szkolenia, Programowanie / Analizy

jobs4it.pl
Serwis branżowy jobs4it.pl przeznaczony jest dla osób poszukujących pracy w IT. Pracodawcy, umieszczając oferty pracy w naszym portalu, mają pewność, że ich oferta nie trafia do przypadkowych osób, ale do specjalistów poszukujących pracy w IT.

PracaIT.com
Ogłoszenia i oferty pracy dla informatyków i grafików

Multiwyszukiwarki

indeed.com
Indeed.com jest wyszukiwarką ofert pracy, która umożliwia swoim użytkownikom dostęp do tysięcy ofert pracy opublikowanych na stronach pracodawców jak również na różnych portalach pracy.

praca10.pl
Multiwyszukiwarka ofert pracy

jobrapido.pl
Wszystkie oferty pracy ze wszystkich stron internetowych w Polsce!

Multiwyszukiwarka ofert pracy w serwisie Money.pl

praca.centrumofert.pl
Multiwyszukiwarka

  • Dam pracę
  • Szukam pracy

GoWork.pl
Wyszukiwarka GoWork.pl działa po wpisaniu miasta, słowa kluczowego, branży. Sortowanie ogłoszeń pracy odbywa się po dacie, dzięki temu mają Państwa zawsze najnowsze oferty pracy. Zapraszamy również do pozostawienia swojego adresu mailowego, na który będziemy mogli przesłać Państwu aktualne ogłoszenia pracy bezpośrednio na skrzynkę mailową.

Jooble to wyszukiwarka ofert pracy w Polsce. Aktualne oferty pracy z ponad 60 portali pośrednictwa pracy.

Znajdź pracę szybko i skutecznie! U nas jest zawsze akualnych ofert pracy i pozycji. Renego.pl to serwis pracy dla Polski.