dr Aneta Wilemska-Rudnik
Zakład Językoznawstwa Angielskiego
  
a.wilemska@wsl.edu.pl
dr Agnieszka Markowska
Zakład Językoznawstwa Angielskiego
  
a.markowska@wsl.edu.pl
mgr Dariusz Karmański
Kierownik Pracowni Języka Biznesu


tel: +48 343 655 802 w. 113
d.karmanski@wsl.edu.pl
dr Marzena Wysocka-Narewska
Kierownik Zakładu Dydaktyki Języka Angielskiego
  
m.wysocka@wsl.edu.pl
mgr Joanna Urbaniak
Zakład Dydaktyki Języka Angielskiego 

j.urbaniak@wsl.edu.pl
Richard Hanson, MA
Zakład Dydaktyki Języka Angielskiego
  
richardfhanson@gmail.com
Haidi Hartigan, BA
Zakład Dydaktyki Języka Angielskiego
  
haidi.hartigan@gmail.com
mgr Justyna Kufel
Zakład Dydaktyki Języka Angielskiego
  
j.kufel@wsl.edu.pl
dr Krystyna Łęska
Zakład Dydaktyki Języka Angielskiego

  
k.leska@wsl.edu.pl
dr Sean Hartigan
Katedra Komunikacji Interkulturowej
  
s.hartigan@wsl.edu.pl
dr Włodymir Tymenko
Katedra Komunikacji Interkulturowej
  
w.tymenko@wsl.edu.pl
dr hab. Grzegorz Kowal
Katedra Komunikacji Interkulturowej
  
nietzkowal@hotmail.com
dr Marek Zasempa
Katedra Komunikacji Interkulturowej
  
zasempa@wsl.edu.pl
mgr Barbara Nalewajka
Katedra Komunikacji Interkulturowej
  
Ritza@interia.pl
mgr Kamila Mika-Sitkiewicz
Katedra Komunikacji Interkulturowej
  
mikakamila@yahoo.com
mgr Katarzyna Szewczyk
Katedra Komunikacji Interkulturowej
  
k.szewczyk@wsl.edu.pl
dr Aleksandra Jóźwiak-Dądela
Zakład Kształcenia Tłumaczy
  
jozwiakdadela@wsl.edu.pl
dr hab. Olga Vorobiova
Zakład Kształcenia Tłumaczy
  
o.vorobiova@wsl.edu.pl
mgr Robert Bielecki
Zakład Kształcenia Tłumaczy
  
r.bielecki@wsl.edu.pl
dr Joanna Krzywda
Zakład Kształcenia Tłumaczy
  
krzeminska@wsl.edu.pl
mgr Karolina Jeziorska
Zakład Kształcenia Tłumaczy
  
k.jeziorska@wsl.edu.pl
dr Tomasz Walasek
Dyrektor Centrum Zastosowań Technologii Informatycznych
  
t.walasek@wsl.edu.pl
mgr Przemysław Stencel
Zastępca Dyrektora Centrum Zastosowań Technologii Informatycznych
  
moodle@wsl.edu.pl
mgr Dorota Morawska-Walasek
Kierownik ds. Kształcenia Online
  
dorotamw@wsl.edu.pl

mgr Edyta Rozmarynowska
Zakład Języka Niemieckiego i Glottodydaktyki


tel: +48 343 655 802 w. 113
e.rozmarynowska@wsl.edu.pl

mgr Dorota Ficek
Zakład Języka Niemieckiego i Glottodydaktyki
  
ficek@wsl.edu.pl
mgr Monika Białas
Zakład Języka Niemieckiego i Glottodydaktyki
  
monbial@wsl.edu.pl
mgr Monika Knysak
Zakład Języka Niemieckiego i Glottodydaktyki
  
m.knysak@wsl.edu.pl
dr Magdalena Duś
Zakład Języka Niemieckiego i Glottodydaktyki
  
m.dus@wsl.edu.pl
dr hab. Viktor Kozlovskyi
Zakład Języka Niemieckiego i Glottodydaktyki
  
v.kozlovskyi@wsl.edu.pl
dr hab. Nikolaj Gamzjuk
Zakład Języka Niemieckiego i Glottodydaktyki
  
n.gamzjuk@wsl.edu.pl
dr Bogdan Hinka
Zakład Języka Niemieckiego i Glottodydaktyki
  
b.hinka@wsl.edu.pl
dr Elżbieta Pawlikowska-Asendrych
Zakład Języka Niemieckiego i Glottodydaktyki
  
pawlikowska@wsl.edu.pl
dr Małgorzata Niemiec-Knaś
Zakład Języka Niemieckiego i Glottodydaktyki
  
m.n.knas@wsl.edu.pl
dr Lesya Mayevska
Zakład Języka Niemieckiego i Glottodydaktyki
  
l.mayevska@wsl.edu.pl
dr Viktor Drebet
Zakład Języka Niemieckiego i Glottodydaktyki
  
v.drebet@wsl.edu.pl

 

 

dr Edyta Sadowska
Dyrektor Instytutu Pedagogiki                                        
tel: +48 343 655 802 w. 126

e.sadowska@wsl.edu.pl

dr hab. Alla Kapska
Instytut Pedagogiki


a.kapska@wsl.edu.pl

dr hab. Wiesław Sztumski
Instytut Pedagogiki


w.sztumski@wsl.edu.pl

dr hab. Volodymir Smoljanjuk
Instytut Pedagogiki


v.smoljanjuk@wsl.edu.pl

dr Iryna Zadorozhna
Instytut Pedagogiki


i.zadorozhna@wsl.edu.pl

dr Gabriela Kowalska
Instytut Pedagogiki


g.kowalska@wsl.edu.pl

dr Krzysztof Niewiadomski
Instytut Pedagogiki


niekrzys@poczta.fm

dr Ferdynand Mielczarek
Instytut Pedagogiki


in36@wp.pl

dr Arkadiusz Kamiński
Instytut Pedagogiki


a.kaminski@wsl.edu.pl

dr Elżbieta Marek
Instytut Pedagogiki


elamarek@gazeta.pl

mgr Anna Hiller
Instytut Pedagogiki


a.hiller@wsl.edu.pl

mgr Piotr Zając
Instytut Pedagogiki


p.zajac@wsl.edu.pl

mgr Mirosław Modzelewski
Instytut Pedagogiki


m.modzelewski@wsl.edu.pl

mgr Maciej Zajęcki
Instytut Pedagogiki


maciekzajecki@gmail.com

mgr Jadwiga Mielczarek
Instytut Pedagogiki


j.mielczarek@womczest.edu.pl

mgr Sylwia Kurcab
Instytut Pedagogiki


skurcab@wp.pl

mgr Łukasz Sasuła
Instytut Pedagogiki


l.sasula@wsl.edu.pl

mgr Justyna Migoń-Sasuła
Instytut Pedagogiki


j.migon-sasula@wsl.edu.pl

mgr Katarzyna Cichoń
Instytut Pedagogiki


katarzyna_cichon1987@o2.pl

mgr Barbara Żurawiecka
Instytut Pedagogiki


barbarazurawiecka@wp.pl

mgr Urszula Bieś
Instytut Pedagogiki


ubies@wsl.edu.pl

dr Edyta Kahl-Łuczyńska
Instytut Pedagogiki


ekah@wp.pl

dr Marek Kalaman
Instytut Pedagogiki


m.kalaman@wsl.edu.pl

 

 

dr Ivan Yatsyuk
Ekonomia
  
i.yatsyuk@wsl.edu.pl
                                                 dr hab. Volodymir Kravets                                                 
Ekonomia              
v.kravets@wsl.edu.pl
dr hab. Liudmyla Prymostka
Ekonomia              
l.prymostka@wsl.edu.pl
dr hab. Valentina Semichenko
Ekonomia              
v.semichenko@wsl.edu.pl
dr Aleksandra Borodienko
Ekonomia              
a.borodienko@wsl.edu.pl
dr Bogdan Buyak
Ekonomia              
b.buyak@wsl.edu.pl
dr Lyubov Lytvyn
Ekonomia              
l.lytvyn@wsl.edu.pl
dr Leonila Tchachuk
Ekonomia              
l.tchachuk@wsl.edu.pl
dr Tomasz Walasek
Ekonomia              
tomek@wsl.edu.pl
dr Oleksandr Yerankin
Ekonomia              
o.yerankin@wsl.edu.pl

mgr Marzena Major
Dyrektor Centrum Innowacji Dydaktycznych                     
tel: +48 343 655 802 w. 135
m.major@wsl.edu.pl
mgr Tomasz Kuk
Centrum Innowacji Dydaktycznych

tel: +48 343 655 802 w. 128
t.kuk@wsl.edu.pl
mgr inż. Bartosz Młodkowski
Centrum Innowacji Dydaktycznych

tel: +48 343 655 802 w. 128
b.mlodkowski@wsl.edu.pl

international@ucss.eu

Kinga Nowakowska
Trener Kompetencji Społecznych
k.nowakowska@wsl.edu.pl
Agnieszka Kulej
Trener Kompetencji Społecznych
a.kulej@wsl.edu.pl
Anna Wilk-Musiał
Trener Kompetencji Społecznych
a.musial@wsl.edu.pl