mgr Dariusz Karmański
Dyrektor Instytutu Neofilologii

tel: +48 343 655 802 w. 113
d.karmanski@wsl.edu.pl
mgr Joanna Urbaniak


j.urbaniak@wsl.edu.pl
Richard Hanson, MA
 

  
richardfhanson@gmail.com
Haidi Hartigan, BA
haidi.hartigan@gmail.com
dr Krystyna Łęska
k.leska@wsl.edu.pl
dr Aneta Wilemska-Rudnik
a.wilemska@wsl.edu.pl
dr Agnieszka Markowska
a.markowska@wsl.edu.pl
mgr Izabela Bożek
i.bozek@wsl.edu.pl
dr Sean Hartigan
  
s.hartigan@wsl.edu.pl
dr hab. Grzegorz Kowal
nietzkowal@hotmail.com
dr Marek Zasempa
zasempa@wsl.edu.pl
mgr Barbara Nalewajka
Ritza@interia.pl
mgr Kamila Mika-Sitkiewicz
mikakamila@yahoo.com
dr Aleksandra Jóźwiak-Dądela

  
jozwiakdadela@wsl.edu.pl
dr hab. Olga Vorobiova
o.vorobiova@wsl.edu.pl
mgr Robert Bielecki
r.bielecki@wsl.edu.pl
dr Joanna Krzywda
krzeminska@wsl.edu.pl
dr Tomasz Walasek
Dyrektor Centrum Zastosowań Technologii Informatycznych
  
t.walasek@wsl.edu.pl
mgr Przemysław Stencel
Zastępca Dyrektora Centrum Zastosowań Technologii Informatycznych   
moodle@wsl.edu.pl
mgr Dorota Morawska-Walasek
dorotamw@wsl.edu.pl

mgr Edyta Rozmarynowska

tel: +48 343 655 802 w. 113
e.rozmarynowska@wsl.edu.pl

mgr Dorota Ficek
  
ficek@wsl.edu.pl
mgr Monika Białas
monbial@wsl.edu.pl
dr Magdalena Duś
m.dus@wsl.edu.pl
dr hab. Viktor Kozlovskyi
v.kozlovskyi@wsl.edu.pl
dr hab. Nikolaj Gamzjuk
n.gamzjuk@wsl.edu.pl
dr Bogdan Hinka
b.hinka@wsl.edu.pl
dr Małgorzata Niemiec-Knaś
m.n.knas@wsl.edu.pl
dr Lesya Mayevska
l.mayevska@wsl.edu.pl
dr Viktor Drebet
v.drebet@wsl.edu.pl
mgr Anna Halkiewicz
a.halkiewicz@wsl.edu.pl
dr Rostyslav Pylypenko
dr Ivan Yatsyuk
i.yatsyuk@wsl.edu.pl
dr Iryna Zadorozhna
dr hab. Svitlana Zhabotynska

 

 

dr Edyta Sadowska
Dyrektor Instytutu Pedagogiki                                        
tel: +48 343 655 802 w. 126

e.sadowska@wsl.edu.pl

dr hab. Alla Kapska
Instytut Pedagogiki


a.kapska@wsl.edu.pl

dr Mateusz Dąsal
Instytut Pedagogiki


m.dasal@wsl.edu.pl

dr hab. Volodymyr Tymenko
Instytut Pedagogiki


w.tymenko@wsl.edu.pl

dr Natalia Romanova
Instytut Pedagogiki


dr Gabriela Kowalska
Instytut Pedagogiki


g.kowalska@wsl.edu.pl

dr Krzysztof Niewiadomski
Instytut Pedagogiki


niekrzys@poczta.fm

dr Ferdynand Mielczarek
Instytut Pedagogiki


in36@wp.pl

dr Arkadiusz Kamiński
Instytut Pedagogiki


a.kaminski@wsl.edu.pl

dr hab. Elvira Luzik
Instytut Pedagogiki

mgr Anna Hiller
Instytut Pedagogiki


a.hiller@wsl.edu.pl

mgr Piotr Zając
Instytut Pedagogiki


p.zajac@wsl.edu.pl

mgr Mirosław Modzelewski
Instytut Pedagogiki


m.modzelewski@wsl.edu.pl

mgr Maciej Zajęcki
Instytut Pedagogiki


maciekzajecki@gmail.com

dr hab. Swotlana Archypova
Instytut Pedagogiki
dr Marina Artyshina
Instytut Pedagogiki
dr hab. Natalia Bulgakova
Instytut Pedagogiki
dr hab. Maryna Gryniova
Instytut Pedagogiki
dr hab. Alla Jaroshenko
Instytut Pedagogiki
dr Olena Karpenko
Instytut Pedagogiki

mgr Jadwiga Mielczarek
Instytut Pedagogiki


j.mielczarek@womczest.edu.pl

mgr Sylwia Kurcab
Instytut Pedagogiki


skurcab@wp.pl

mgr Łukasz Sasuła
Instytut Pedagogiki


l.sasula@wsl.edu.pl

mgr Justyna Migoń-Sasuła
Instytut Pedagogiki


j.migon-sasula@wsl.edu.pl

mgr Katarzyna Cichoń
Instytut Pedagogiki


katarzyna_cichon1987@o2.pl

mgr Marzena Lamch-Łoniewska
Instytut Pedagogiki


manielarka@gmail.com

mgr Urszula Bieś
Instytut Pedagogiki


ubies@wsl.edu.pl

dr Edyta Kahl-Łuczyńska
Instytut Pedagogiki


ekah@wp.pl

dr Marek Kalaman
Instytut Pedagogiki


m.kalaman@wsl.edu.pl

 

 

dr Piotr Zasępa
Kierownik Katedry Ekonomii

 

dr Leszek Ziora
Ekonomia

dr hab. Liudmyla Prymostka
Ekonomia              
l.prymostka@wsl.edu.pl
dr Petro Makarenko
Ekonomia
dr hab. Viktor Chuzhykov
Ekonomia              
dr Aleksandra Borodienko
Ekonomia              
a.borodienko@wsl.edu.pl
dr Bogdan Buyak
Ekonomia              
b.buyak@wsl.edu.pl
dr Lyubov Lytvyn
Ekonomia              
l.lytvyn@wsl.edu.pl
dr Leonila Tchachuk
Ekonomia              
l.tchachuk@wsl.edu.pl
dr Tomasz Walasek
Ekonomia              
tomek@wsl.edu.pl
dr Oleksandr Yerankin
Ekonomia              
o.yerankin@wsl.edu.pl

mgr Tomasz Kuk
Centrum Innowacji Dydaktycznych

tel: +48 343 655 802 w. 128
t.kuk@wsl.edu.pl