Kadra Administracyjna

   

mgr inż. Jarosław Kopera
Prezydent

tel: +48 343 655 802 w. 125
j.kopera@wsl.edu.pl
dr Edyta Sadowska
Rektor

tel: +48 343 655 802 w. 126
tel. kom: 667 880 186   
e.sadowska@wsl.edu.pl
mgr Tomasz Kuk
Prorektor ds. współpracy z Ukrainą oraz z krajami byłego Bloku Wschodniego

tel: +48 343 655 802 w. 128
tel. kom: +48 667 880 172
t.kuk@wsl.edu.pl
mgr Dariusz Karmański
Dziekan Wydziału Humanistyczno-Społecznego
Dyrektor Biura ds. Kształcenia


tel: +48 343 655 802 w. 113
d.karmanski@wsl.edu.pl

mgr Edyta Rozmarynowska
Prorektor ds. Kształcenia


tel: +48 343 655 802 w. 113
e.rozmarynowska@wsl.edu.pl

dr Mateusz Dąsal
Prorektor ds. Nauki 

tel: +48 343 655 802 w. 135
tel. kom: +48 697 801 175
m.dasal@wsl.edu.pl
mgr Anastasiia Małota
Specjalista ds. Współpracy z Ukrainą

tel: +48 343 655 802 w. 128
a.mitiuk@wsl.edu.pl
mgr Joanna Urbaniak
Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej

tel: +48 343 655 802 w. 139
j.urbaniak@wsl.edu.pl
mgr Monika Wiewióra
Zastępca Dyrektora Biura Ds. Współpracy Krajowej i Międzynarodowej

tel: +48 343 655 802 w. 111
m.wiewiora@wsl.edu.pl
mgr Lidia Gworys
Kierownik Działu Rekrutacji

tel: +48 343 655 802 w. 110
lgworys@wsl.edu.pl
mgr Urszula Kiepura
Zastępca Kierownika Działu Spraw Studenckich

tel: +48 343 655 802 w. 118
ukiepura@wsl.edu.pl