< Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta – język niemiecki (praca zdalna)
13.02.2017 10:18 Wiek: 279 days
Kategoria: Ogłoszenia

Specjalista ds. obsługi klientów zagranicznych (praca w domu)

Specjalista ds. obsługi klientów zagranicznych
Lokalizacja:
Cała Polska (praca w domu)

HomeGlobal to serwis, który pomaga rozwinąć karierę w branży sprzedaży bezpośredniej.
Dzięki globalnemu zasięgowi i współpracy z polskimi oraz zagranicznymi firmami, homeglobal.com daje szansę na imponujące zarobki minimum od 2,500 do nawet 10,000 zł miesięcznie.
Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń online, aby mogli osiągać swoje cele.
Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom, opierając się na sieci współpracowników zdalnych, którzy pracują w elastycznych godzinach bez potrzeby wychodzenia z domu.
Współpracuj z nami, zarabiaj duże pieniądze i podnoś swoje kwalifikacje zawodowe stacjonarnie lub online.

GWARANTUJEMY CI 8 PODSTAWOWYCH KORZYŚCI:
•    Atrakcyjne i stabilne warunki współpracy - stawka godzinowa oraz przejrzysty, bogaty system prowizyjny;
•    W pełni zdalne szkolenie wstępne bez konieczności przyjazdu do siedziby firmy oraz regularne, profesjonalne szkolenia sprzedażowe online z dedykowanym trenerem;
•    Ciągłe wsparcie szefa Twojej grupy oraz nieustanny kontakt online z nim;
•    Elastyczny czas pracy z uwzględnieniem Twoich preferencji;
•    Szerokie pole rozwoju zawodowego oraz możliwość awansu w strukturach firmy;
•    Możliwość objęcia prywatną opieką medyczną Medicover oraz karta Multisport;
•    Możliwość zdobycia doświadczenia w innowacyjnym modelu współpracy w firmie o globalnym zasięgu;
•    Oszczędzamy Twój czas i pieniądze – nie musisz nigdzie dojeżdżać i to my dostarczymy Ci niezbędny sprzęt oraz narzędzia do pracy.

5 PODSTAWOWYCH ZADAŃ TO:
•    Kontakt z klientem który zamówił już produkt z reklam internetowych, prasowych lub telewizyjnych;
•    Wsparcie w bieżącej obsłudze klienta i realizacja zamówień;
•    Dbałość o relację z klientami i udzielanie odpowiedzi na ich zapytania;
•    Pełnienie roli doradcy w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb;
•    Kształtowanie dobrego wizerunku firmy.

NASZE OCZEKIWANIA WZGLĘDEM CIEBIE TO :
•    Znajomość języka obcego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
•    Komunikatywność, energiczność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
•    Miły głos, nienaganna dykcja oraz wysoka kultura osobista;
•    Doświadczenie w sprzedaży produktów reklamowanych w mediach masowych i telefonicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

WYMAGANIA TECHNICZNE DLA PRACY Z DOMU :
•    Posiadanie szybkiego i stabilnego łącza internetowego;
•    Miejsce w domu umożliwiające dogodne warunki do pracy.

Jeżeli czujesz, że jest to praca dla Ciebie, nie wahaj się, aplikuj! :)
career.homeglobal.com/cp/j/6944/s/358/specjalista-ds-obslugi-klientow-zagranicznych
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.
Data wygaśnięcia: 2017-03-10