Lingwistyka stosowana z modułem pedagogicznym

Lingwistyka Stosowana z Modułem Pedagogicznym: wszechstronna specjalizacja, która łączy praktyczną znajomość wybranego języka obcego z językoznawstwem i wiedzą z zakresu glottodydaktyki. W ramach tej specjalizacji przygotujemy Cię do pracy w międzynarodowym środowisku, damy Ci wiedzę o kulturze wybranego obszaru językowego i powiążemy to z językoznawstwem stosowanym. Ponadto przygotujemy Cię do prowadzenia swojej szkoły językowej łącząc elementy zarządzania, psychologii, pedagogiki i akwizycji języka obcego. Perspektywy zatrudnienia: - lektor języka obcego - trener umiejętności językowych w firmach - właściciel szkoły językowej - praca w mediach i wydawnictwach - praca w instytucjach europejskich. Nasi studenci znajdują także zatrudnienie w brytyjskiej oświacie.