Język angielski w biznesie - podstawy edukacji ekonomicznej i przedsiębiorczości

Ukończyłeś właśnie studia licencjackie i zastanawiasz się w jakim zakresie pogłębiać dalej swoją wiedzę
i rozwijać umiejętności językowe?

Lubisz i znajdujesz przyjemność w uczeniu się języka angielskiego, ale jednocześnie rozważasz różne możliwości wyboru ścieżki Twojej przyszłej kariery, w których mógłbyś wykorzystywać tę lingwistyczną fascynację? Może myślisz o satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy w międzynarodowej korporacji, instytucjach Unii Europejskiej lub niewielkiej firmie rodzinnej mającej zagraniczne kontakty?  A może interesuje Cię bardziej niezależna kariera i chciałbyś pracować  „na swoim” otwierając własny biznes?

Jeśli odpowiedź na chociaż jedno z tych pytań brzmi TAK, to z całą pewnością odnajdziesz się w specjalizacji Język angielski w biznesie!

Jesteśmy przekonani, że studia muszą przede wszystkim uwzględniać Twoje aspiracje i Twoje potrzeby, ale pamiętamy również o wciąż zmieniających się wymaganiach współczesnego rynku pracy.

W związku z tym, nasza oferta w zakresie specjalizacji Język angielski w biznesie jest maksymalnie zbliżona do oczekiwań przedsiębiorców i wymogów współczesnego biznesu, a wiedza i umiejętności, w które Cię wyposażymy pozwolą Ci elastycznie poruszać się nie tylko na rynkach lokalnych, lecz także europejskich. Staniesz się osobą kreatywną, mobilną, gotową do podejmowania różnych wyzwań, zorientowaną na sukces i skuteczną realizację wyznaczonych przez siebie celów.

Naszą siłą w realizacji tych zamierzeń jest kameralna atmosfera kształcenia sprzyjająca realizacji projektów oraz indywidualny kontakt z wykładowcami, z których część to praktycy rekrutujący się ze świata biznesu.