Koła studenckie WSL

Spędzanie czasu z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, jednoczesne pogłębianie wiedzy z zakresu studiów i pomaganie innym. Brzmi ciekawie? Dołącz do Studenckiego Koła Praktyków WSL „Pomagam” i czerp dodatkowe korzyści ze studiowania. Nabierzesz pewności siebie, udoskonalisz umiejętności pracy w grupie i przede wszystkim już teraz zaczniesz praktykę w zawodzie, w którym niebawem przyjdzie Ci stawiać samodzielnie kroki. Teraz masz jeszcze wsparcie grupy i wykładowców z dużym doświadczeniem. Uczestnictwo w studenckim kole na pewno da Ci przewagę w staraniach o pracę i zwiększy Twoją pewność siebie.

Spotkania w ramach kół studenckich nie tylko utrwalają wiedzę nabytą podczas zajęć, ale również ją poszerzają. Nie bez znaczenia jest też fakt, że dzięki uczestnictwu w spotkaniach można uzyskać dodatkowe punkty do stypendium naukowego.

Członkowie zawiązanego niedawno koła mają już za sobą pierwsze doświadczenia praktyczne w pracy
z dziećmi i młodzieżą. W styczniu podczas ferii zimowych, prezes Studenckiego Koła Praktyków WSL Pomagam Marta Gonera prowadziła zajęcia dydaktyczno-rozwojowe z udziałem 30 dzieci z terenu gminy Kłomnice. Podczas zajęć dzieci miały okazję rozwijać swoją motorykę poprzez ćwiczenia ruchowe, sprawnościowe oraz sensoplastykę – mówi Marta Gonera.

Uczniowie wzięli również udział w dwóch wycieczkach edukacyjnych. Odwiedzili Centrum Nauki im. Leonarda Da Vinci w Chęcinach, a w jednym z częstochowskich muzeów obejrzeli wystawę wycinanek. – A później sami tworzyli wycinanki podczas warsztatów – dodaje prezes Studenckiego Koła Praktyków.

Studenci

Tak trzymać!

Życzymy wielu satysfakcjonujących, energicznych i pozytywnych doświadczeń.

 


Pliki do pobrania:

Karta członkowska

Regulamin