Coaching Week Polska 2013

W imieniu śląskiego oddziału International Coach Federation zapraszamy w dniach od 20 do 22 maja 2013 do siedziby

Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie przy ul. Nadrzecznej 7.

Spotkanie odbędzie się w następującej strukturze:

Poniedziałek (20.05.2013) –Coaching dla biznesu – dzień dedykowany osobom związanym z biznesem oraz odpowiedzialnym za rozwój personelu w firmach (właściciele firm, menadżerowie, przedstawiciele działów personalnych).

Wtorek(21.05.2013)– Coaching kariery – dzień dedykowany środowiskom studenckim.

Środa(22.05.2013) – Zmiana jest szansą – dzień dedykowany osobom, które stoją przed wyzwaniem związanym z koniecznością zmiany w swoim życiu.

To zdecydowanie pierwsze w Częstochowie tak szerokie podejście prezentujące praktyczne i konkretne zagadnienia. Oddamy do dyspozycji Państwa naszych doświadczonych coachów, którzy przekażą swoje umiejętności w zakresie wykorzystania coachingu w życiu zawodowym i prywatnym.

Każdy kto w dzisiejszych trudnych warunkach chce znaleźć odpowiedź jak zapewnić sobie bezpieczny i stabilny rozwój znajdzie tu dla siebie odpowiednią przestrzeń i ludzi o podobnych celach. Naszym zadaniem będzie pokazać wszystkich jak stosunkowo łatwo i szybko można to osiągnąć.

Serdecznie zapraszamy do przestudiowania zaproszenia, programu i listy prelegentów - a zdecydowanych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Fill out my online form.