< Covid-19-zalecenia-i-aktualnosci
18.03.2020 14:21 Wiek: 19 days
Kategoria: Top Homepage

Ważna informacja dla studentów i kadnydatów Wyższej Szkoły Lingwistycznej

Wszystkie zajęcia będą realizowane w formie online!

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci

w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Covid-19 (SARS CoV-2) informujemy, że w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne odbywające się na terenie Uczelni od 12 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. Jednocześnie chcemy podkreślić, że wszystkie zajęcia będą realizowane w formie online. Możecie być Państwo pewni, że program będzie realizowany bez żadnych przeszkód. Nasi wykładowcy zdalnie przygotowują dla Was wszystkie niezbędne materiały.

Wszystkich kandydatów na studentów Wyższej Szkoły Lingwistycznej informujemy, że możecie Państwo w bezpieczny sposób złożyć swoje aplikacje na studia. Formularz rekrutacyjny należy wypełnić online, dokumenty mogą Państwo zeskanować i przesłać e-mailem na adres: rekrutacja@wsl.edu.pl