< Rekrutujemy na studia online
17.08.2020 23:28 Wiek: 42 days
Kategoria: Top Homepage, Ogłoszenia 2020

Kształcimy nauczycieli sprawnych w zdalnym nauczaniu!

Nowa udoskonalona specjalizacja nauczycielska w Wyższej Szkole Lingwistycznej

Nasza odnowiona specjalizacja nauczycielska jest dostosowana do wymogów świata, w którym żyjemy. Opracowana zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego jak i Ministerstwa Edukacji Narodowej. Stawiamy na praktyczne umiejętności, nasi studenci uczą się metod i technik, które są gotowe do wdrożenia w pracy z uczniami. Nasi absolwenci są w pełni przygotowani żeby wejść do klasy i poprowadzić atrakcyjne i kreatywne zajęcia z języka obcego. Ponadto, wprowadziliśmy przedmioty takie jak: Technologie Informatyczne w Glottodydaktyce oraz Nauczanie Online, które dadzą naszym studentom bazę narzędzi internetowych i umiejętność prowadzenia efektywnych lekcji języka przez Internet z wykorzystaniem najnowszych technologii i aplikacji stworzonych dla nauczycieli.

Nauczanie Online – z nami już nie będzie takie straszne
- interaktywne quizy, które motywują uczniów
- aplikacje do nauki języka przez muzykę
- interaktywne tablice i prezentacje