< Nowość
14.10.2020 00:31 Wiek: 48 days
Kategoria: Ogłoszenia 2020, Top Homepage

Jak osiągnąć sukces zawodowy?

4 rzeczy, które możesz popełnić

Jak osiągnąć sukces zawodowy? 4 rzeczy, które możesz popełnić.

1.       Uważasz, że bezpieczeństwo finansowe zapewni Ci tylko jeden z elitarnych zawodów jak prawnik czy lekarz?

Jak wyglądałby  świat, gdyby składał się tylko z lekarzy i prawników? Spokój finansowy zapewni Ci  świadoma inwestycja we własny rozwój poprzez nowoczesne wykształcenie. Drogą do sukcesu jest wykonywanie pracy, która daje satysfakcję i jest pożyteczna dla innych. Nauczyciel to już przeżytek? Nic bardziej mylnego! Dobry nauczyciel zawsze znajdzie możliwość atrakcyjnej pracy. Coraz lepiej rozwija się baza nauczania online. Wszyscy zrozumieli jak bardzo jest to ważne dopiero w obliczu COVID-19

2.       Czy studiowanie online może zastąpić  tradycyjne?

Kiedyś ludzkość nie wyobrażała sobie, że światło świecy może zostać zastąpione prądem elektrycznym. Świat zmierza do coraz większej cyfryzacji.  W 2020 roku ze skutkami pandemii najlepiej poradziły sobie firmy, które w szybkim czasie przeniosły swoją aktywność zawodową do sieci internetowej. Ci, którzy posiadali doświadczenie i narzędzia do takiej pracy, stworzyli fortuny. Dlaczego masz zaufać akurat WSL-owi? Ponieważ nie od „roku COVID-19”, ale od ponad 20 lat edukujemy poprzez Internet. Ponad 30 000 naszych absolwentów przekonało się jakie cenne doświadczenie przekazujemy.

3.       Może najpierw skończę studia, a potem zacznę szukać pracy?

Oddalanie poważnych decyzji życiowych na  później to powszechnie znana praktyka. Łatwiej o tym nie myśleć zbyt wcześnie. Ani o tym, że rynek pracy bardzo szybko weryfikuje nasze umiejętności. Czas potrzebny do nabycia praktycznych umiejętności to waluta, którą można przekonać do siebie pracodawcę nie oczekującego znajomości teorii, ale skuteczności w praktycznym działaniu. Wygrywają uczelnie jak  WSL, gdzie  50 % zajęć ma charakter teoretyczny, a pozostałe 50% to kontakty z ludźmi biznesu. Wygraj i ty!

4.       Przydatne wykształcenie i dobrą pracę zapewni Ci tylko elitarna, powszechnie znana uczelnia?

To przekonanie może być mylące. To jak akcje firm, których wartość na rynku może się zmieniać. Wszystko zależy od ich zaangażowania i wizjonerskiego podejścia do rozwoju. Nasze świetne programy dydaktyczne wciąż dopasowywane do potrzeb rynkowych systematycznie podnoszą akcję Wyższej Szkoły Lingwistycznej. Akcje, których głównymi beneficjentami są absolwenci WSL.