< Studia z dowolnego miejsca na świecie
03.08.2018 09:59 Wiek: 12 days
Kategoria: Top Homepage

Absolwent XXI wieku

Ttrwają zgłoszenia do plebiscytu

Absolwent XXI wieku –  trwają zgłoszenia do plebiscytu na najciekawsze sylwetki z województwa śląskiego

Pierwsza edycja Plebiscytu Absolwent XXI wieku właśnie ruszyła – można już zgłaszać kandydatów, którzy po roku 1999 uzyskali dyplom jednej z wyższych uczelni województwa śląskiego. Poszukiwane są osoby, które aktywnie działają w świecie biznesu, sportu, administracji, nauki i kultury. Czas wytypować najlepszych!

Do kandydatury o tytuł Absolwenta XXI można zgłosić każdego, kto osiąga sukcesy zawodowe, działa charytatywnie bądź ma na koncie inne zasługi dla lokalnej społeczności. Udział w Plebiscycie jest bezpłatny, a organizatorzy zachęcają wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w projekcie. Zgłoszenie do plebiscytu to wyróżnienie nie tylko dla uczestnika, ale także jego macierzystej uczelni.

Kandydaci mogą zgłaszać się sami, być zgłaszani przez pracownika uczelni lub osobę trzecią. Formularz zgłoszenia dostępny jest na stronie internetowej plebiscytu: https://www.aplikuj.pl/absolwent/zgloszenie.

Organizatorzy konkursu chcą dotrzeć do ciekawych osobowości działających na terenie województwa śląskiego, przedstawić losy ich karier i propagować aktywność przynoszącą korzyści gospodarcze, społeczne i kulturowe w regionie. Plebiscyt Absolwent XXI wieku jest projektem o charakterze niekomercyjnym i ma na celu promocję szkolnictwa wyższego publicznego i niepublicznego poprzez ukazanie realnych przykładów prężnej działalności absolwentów uczelni z całego województwa.

Przy okazji plebiscytu wspólnie możemy wspierać Fundację „Dziecięce marzenia” – na etapie głosowania organizator przekaże 1 zł na cele fundacji za każdy głos oddany przez internautów.

Regulamin konkursu wraz ze szczegółami i aktualnymi informacjami o jego przebiegu znaleźć można na stronie: www.aplikuj.pl/absolwent. Na oficjalnej liście już pojawiają się pierwsi uczestnicy – tytuł Absolwenta XXI wieku będzie przyznawany aż w sześciu kategoriach. To jedyna taka inicjatywa o zasięgu wojewódzkim – zgłaszajmy kandydatów i pokażmy, że nauka to podstawa, a pasja i ciągły rozwój to przepis na sukces!

#absolwentXXIwieku #absolwentxxi #absolwenci #uczelnieslask #wojewodztwoslaskie #studia